Ο Πρόδρομος Εμφιετζόγλου στην “Πρωινή Καρφίτσα”
![](https://kanali1.gr/wp-content/uploads/2023/04/emfietzoglou-1-1024x541.jpg)
Τις θέσεις του κόμματός του “Πατριωτική Ένωση” θα έχει την ευκαιρία να αναπτύξει, αύριο το πρωί, στο ραδιοφωνικό σταθμό ΚΑΝΑΛΙ1 Καλαμάτας και στην εκπομπή “Πρωινή Καρφίτσα, ο πρόεδρος του Πρόδρομος Εμφιετζόγλου. Ο κ. Εμφιετζόγλου θα επισημάνει τους λόγους που αποφάσισε τη συμμετοχή της “Πατριωτικής Ένωσης” στις εθνικές εκλογές της 21ης Μαΐου, αλλά και να αναπτύξει τις θέσεις του για τα προβλήματα της χώρας.